Film Promocyjny

Filmy promocyjne i reklamowe to dłuższe, bardziej rozbudowane produkcje filmowe. W swojej treści są w stanie przekazać bardziej rozwinięte informacje na temat reklamowanego zagadnienia, prezentacji firmy, instytucji, stowarzyszeń ale i coraz to częściej; miast, gmin i powiatów.

Filmy promocyjne to nowoczesna forma reklamy docierająca do szerokiej publiczności. Można w nim szczegółowo i w detalach przedstawić historie, walory i zalety, przyciągnąć uwagę oglądającego. Stworzenie filmu promocyjnego pochłania zazwyczaj więcej czasu, angażuje więcej osób, ale efekty, które przynosi gotowa produkcja filmowa są niewspółmierne do kosztów. Taka forma promocji jest niezbędna we współczesnych działaniach marketingowych.

Produkujemy filmy promocyjne oparte o skonstruowane scenariusze (dostarczone przez Klienta lub stworzone przez nas po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami zamawiającego).

Najważniejszy jest CEL! i ten cel zawsze staramy się osiągnąć.
Tworzymy filmy promocyjne dostosowane do wszystkich pól emisji i na różne platformy przekazu. Od filmów promocyjnych na strony internetowe, przez filmy do mediów społecznościowych typu Facebook, filmy promocyjne na YouTube i Vimeo, po filmy promocyjne na telebim, do prezentacji, na targi branżowe oraz filmy promocyjne na wewnętrzny użytek firm.